Motoškola - nabídka kurzů

• kurzy na letišti pro začínající i pokročilé jezdce
  • zdokonalovací jízdy v provozu, pod dohledem
  • kurzy pro velká cestovní endura, včetně jízdy v terénu
  • off-road kurzy pro lehká endura
  • kurzy na motocykl pro děti

Je opravdu spoustu věcí, do kterých může každý motorkář investovat své ať už lehce nebo těžce vydělané peníze. Některé smysl mají, jiné už méně. Mezi ty které opravdu smysl dávají, je investice do sebe a zdokonalování svých schopností ovládání motocyklu. Ať už jsi holka nebo kluk, začátečník nebo zkušený jezdec s nájezdem odpovídajícím 2x obvodu zeměkoule, vždy si něco odneseš. Všechny kurzy jsou individuální nebo po skupinkách maximálně 3 jezdců na jednoho instruktora. Výuka je vedena zkušenými instruktory, kteří mají velké zkušenosti ne jen s výukou, ale zároveň v mezinárodních motocyklových soutěžích.

Kurzů je několik a vybere si snad každý, v nabídce jsou kurzy na letišti, kde se plní několik úkolů jako nouzové brždění, ovládání motocyklu na malých rychlostech, průjezdy zatáčkou, spousta teorie a nepřestaneme, dokud s tebou nebudeme sami spokojeni.

Dále jízda v provozu, kdy se budeme učit zejména průjezd zatáčkou, brždění, správné chování v kolonách, předjíždění a celkové chování a ovládání motorky, ale hlavně si to pořádně užijeme..!

Velké cestovní endura, neboli cendura, jsou čím dál tím více oblíbenou motocyklovou kategorií a není se čemu divit. Ovšem ne každý to své využívá na 100%, zejména co se jízdy v terénu týče. Naučíme tě tedy základním dovednostem jízdy po nezpevněném povrchu, následně budeš každou polňačku milovat. Jako další krok doporučujeme navštívit některý z kurzů našeho snad nejlepšího off-road jezdce Miroslava Lisého www.motolisy.cz

Off-road kurz pro lehká ostrá endura, i zde tě seznámíme zejména se základy jízdy v terénu a chování v lese. Po dohodě je možné přitvrdit a vyzkoušet jízdu třeba na naší vlastní motokrosové trati, brodění potoky, či větší výjezdy zakončené jak jinak, než opékáním špekáčků.

Zapomínat nesmíme ani na naše nejmenší a proto máme individuální kurz i pro ně. Zde si nejvíce užijí na naší motokrosové trati, lehkém lesním enduru, či na menším asfaltovém letišti.

Kurzy a volné jízdy na uzavřeném závodním okruhu, tady jezdíme jako instruktoři pro www.silnicnimotoskola.cz kde si můžete některý z kurzů, nebo jen ježdění objednat.

Zaměření a úroveň výuky, je vždy o domluvě. Stejně tak ceny budou vždy stanoveny, na základě dohody a jsou závislé na intenzitě a typu výuky. Neváhej nás tedy kontaktovat, Baví nás to a ty nebudeš litovat..!

ZAŠLETE NÁM SVŮJ DOTAZ NA MOTOŠKOLU

A TAKHLE TO PROBÍHÁ