Aprilia Tuareg 660

Aprilia Tuareg 660

Značka                          Aprilia
Oprávnění                     A
Převodovka                  manuální
Rychlostní stupně       6
Rok výroby                   2022
Výkon                            58,4 kW / 80 koní
Počet míst                    2

Ceník

Cena za 1-2dny               2 500 Kč/den

Cena za 3 a více dnů      2 300 Kč/den

Víkend                              4 800 Kč (pá od 17:00 do po 8:00)

Kauce                               15 000 Kč

Informativní kalendář obsazenosti

NEJLEPŠÍ TECHNOLOGIE VE SVĚ TŘÍDĚ
Technické řešení navržené pro výkon a požitek z jízdy. V kategorii, která je svazována kompromisy, nastavuje Tuareg 660 nový kurz a nabízí učebnicové jízdní vlastnosti za každých podmínek a pravou adventure výbavu. V tom spočívá kouzlo platformy Aprilia 660, která je lehká, inteligentní, komplexní a efektivní. Přepracovaná tak aby poskytla maximální kontrolu na asfaltu i v terénu, ať už stojíte nebo sedíte. A to díky charakteristickým technickým řešením, které splňují tvoje objevitelské touhy.
Nasedni a vydej se na cestu
Dnes už se základní myšlenka dobrodružství vytratila, a je na nás, abychom ji znovu objevili, a vrátili ten magický pocit. Ať už tvoje představa ideálního hřiště vypadá jako pouštní duny, alpské stezky nebo městský provoz se všemi jeho nástrahami, jediné, co potřebuješ, je přilba a klíček od motocyklu Tuareg 660. Dej se do pohybu a odstartuj tvou cestu. Je jen na tobě, kdy ji zažiješ!
Technický, dynamický, nepostradatelný a hrdě Italský Tuareg 660 neakceptuje pravidla ostatních, ale donutí tě přijmout nové výzvy a najít dokonalou stopu přesně tam, kde není žádná přilnavost. Tvoje odměna? Všechny představitelné pocity a vzrušení, jaké od jízdy na motocyklu očekáváš, a to za jakýchkoli okolností.